EN
Të gjitha kategoritë
EN

Kontaktoni

NA KONTAKTONI

Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me shërbimet, ne ofrojmë thjesht përdorni formularin më poshtë. Ne përpiqemi t'u përgjigjemi të gjitha pyetjeve dhe komenteve brenda 24 orëve.

Adresa:
GDH Changzhou Airport Industrial Park, Nr.388 West Huanghe Road, Xin Bei District, 213113, Changzhou, China.
Tel:
86 519 85139200
Email:
[email mbrojtur]
fax:
86 519 85139268

na lënë një mesazh

hartë