EN
Të gjitha kategoritë
EN

Pëlhurë flamuri

Airtex 115g-Banner Material tekstili barrikadë i mbështjellë 100% poliestër i thurur, material banderolash i ngjarjeve me cilësi të lartë, çmim i lirë, kohë e shkurtër e dorëzimit, prodhuesi i materialeve me shumicë


tipar
SHTETI I DHNA
100% poliestër i punuar me shtiza
Metoda e provës
Gjerësia (cm)
          (Inç)
105-320
41-126
Total Pesha115g / m ²DIN EN ISO 2286-2
BS 3424 Metoda 5A
Bojëra të përdorshmeBojëra dispersioni
Sublimimi-Transferimi direkt
pigment
UV lnk
Bojë me bazë vaji
Retardant i flakës (FR)B1,B2,M1,M2 OpsionaleDIN 4102
DIN 75200
AplikacionPrintim në ekran / Printim dixhital
QC-MenaxhimiISO 9001
ISO 14001
ISO 18001
VërejtjeNuk përdoren kimikate të kufizuara.
Lista shtesë është e disponueshme.

 Airtex115g is a unique mesh knitted pëlhurë poliesteri that is perfect for creating lightweight and breathable flags and banners. With a weight of 115g per square meter, this fabric is lightweight, strong, and durable. 


Ndërtimi i tij unik rrjetë lejon që ajri të kalojë, duke e bërë atë të përsosur për t'u përdorur në ngjarje në natyrë dhe reklama ku rezistenca e erës është e rëndësishme. Airtex115g është gjithashtu rezistent ndaj ujit, duke siguruar që të ruajë ngjyrën dhe gjallërinë e tij edhe në kushte të lagështa. Kjo pëlhurë është e përkryer për ata që kërkojnë një material që merr frymë dhe me peshë të lehtë për të krijuar flamuj dhe banderola për ngjarje në natyrë.

Ikasafortë