EN
Të gjitha kategoritë
EN

Pëlhurë ombrellë

Materiali i ombrellës me shtresë stormflag 210 g me shtresë poliesteri me cilësi të lartë UV mbron nga uji mbron materialin e mbulesës printim ekrani me ngjyra printim me ngjyra printim UV printim dixhital


tipar
SHTETI I DHNA
100% Poliester i Thurur me Veshje
Metoda e provës
Gjerësia (cm)105-320
           (Inç)41-126
Total Pesha210g / m ²DIN EN ISO 2286-2
BS 3424 Metoda 5A
Bojëra të përdorshmeBojëra dispersioni
Sublimimi-Transferimi direkt
pigment
UV lnk
Bojë me bazë vaji
Retardant i flakës (FR)B1,B2,M1,M2 OpsionaleDIN 4102
DIN 75200
AplikacionPrintim në ekran / Printim dixhital
QC-MenaxhimiISO 9001
ISO 14001
ISO 18001
VërejtjeNuk përdoren kimikate të kufizuara.
Lista shtesë është e disponueshme.

 Po kërkoni një pëlhurë me cilësi të lartë për të krijuar një ombrellë plazhi apo ombrellë? Mos kërkoni më larg se materiali ynë i veshur me Stormflag210g. E bërë nga poliestër i thurur, kjo pëlhurë është jashtëzakonisht e lehtë dhe e lehtë për t'u punuar me të, ndërkohë që siguron qëndrueshmëri dhe forcë të jashtëzakonshme. Me një vlerësim të rezistencës ndaj ujit prej 1500 ml, kjo pëlhurë është e përkryer për t'u mbrojtur nga shiu dhe elementë të tjerë, ndërsa vetitë e tij rezistente ndaj UV-së sigurojnë që ajo të mos zbehet ose degradohet në diell. 


Për më tepër, kjo pëlhurë është rezistente ndaj zjarrit, duke e bërë atë një zgjedhje të sigurt dhe të besueshme për të gjitha nevojat tuaja të jashtme. Pavarësisht nëse po kërkoni të krijoni një mbulesë ombrellë plazhi apo ombrellë elegante dhe funksionale, pëlhura jonë e veshur me Stormflag210g është zgjidhja perfekte për projektin tuaj të ardhshëm.

 

Ikasafortë